انجمن
سایت
تیم ترجمه
  اطلاعیه مدیر:

sara.R عزیز کاربر برتر شد
 درجه: گروه ترجمه
 تعداد رای: 20
تاپیک برتر این ماه
 عنوان: ترجمه
 توضیح: فصل دوم سریال From Dusk Till Dawn
بخش تبلیغات بنری ثابت
تبلیغات
تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: معرفی سریال Shadowhunters (شکارچیان سایه)

1. Top | #1
    moon.shine آنلاین نیست.
    مدیر انجمن
    93
    66

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    شماره عضویت
    57149
    سپاس ها
    66
    سپاس شده 20 در 17 پست

6 معرفی سریال Shadowhunters (شکارچیان سایه)

داستان سریال بر گرفته از یه رمان 6 جلدی به اسم the mortal instruments هستش که به ترتیب شهر استخوان ها2007، شهر خاکستر 2008، شهر شیشه ای 2009 ، شهر فرشتگان سقوط کرده 2011 ، شهر روح های از دست رفته 2012 و در آخر شهر آتش آسمانی 2014 هست . یک فیلم از جلد اول کتاب (شهر استخوان ها) در سال 2013 با همین نام The Mortal Instruments: City of Bones ساخته شد. متاسفانه با این که از بازیگر جوان و موفقی مثل Lily Collins و حضور Lena Headey در فیلم استفاده کرد ، فیلم یک شکست به تمام معنا بود. امتیاز فیلم در سایت IMDb پایین (5.9) بود. فیلم جلوه های ویژه افتضاحی داشت و بازیگران خیلی مصنوعی ، خشک و بی روح بودند و چون داستان فیلم طولانی بود و خواسته بودند تمام اون رو توی یک فیلم جا بدن اصلا شخصیت سازی صورت نگرفته بود و با بازیگران ارتباط برقرار نمیشد. در کل این فیل 2 ساعت و 10 دقیقه ای هیچ طرفداری پیدا نکرد. فقط فن های داستان های فانتزی از داستان کلی فیلم و ابتکار اون ( که این هم کار نویسنده رمان بود) به وجد اومدند.

مشخصات فیلم سینمایی

بازیگران :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کارگردان :
    Harald Zwart

نویسنده :
    Cassandra Clare

خلاصه داستان : کلاری که مثل یه دختر عادی زندگی میکرد ، مدرسه میرفت و دوستان معمولی خودش رو داشت توی تولد 18 سالگیش ماجراهای عجیبی براش اتفاق میفته و میفهوه عضو یه گروهی هست بهش میگن شکارچیان سایه و این ها در واقع نیمه فرشته هستن ؛ از دنیای انسان ها در برابر دنیای شیاطین حفاظت میکنن. هویت واقعی پدرش رو میفهوه و ...

حالا میرسیم به سریال :

سریال به اسم Shadowhunters سال 2016 توی شبکه ای که من خودم به شخصه اسمش رو نشنیده بودم به اسم Freeform شروع شد. این سریال دوباره داستان جلد یک رمان رو اقتباس کرد. این بار هم جلوه های ویژه زیاد تعریفی نداشت ولی داستان چون وقت بیشتری برای پردازش شخصیت ها داشت بیشتر به دل مینشست و این بار بازیگرانی که استفاده کرده بود جذابیت داشتند به طوری که هر کسی رو مجبور به دیدن حتی یک قسمت سریال میکرد. در کل اگر سریال فانتزی دوست دارید پیشنهاد میکنم بدون معطلی سریال رو دانلود کنید. تا الان فصل اول کامل شده (13 قسمت) و فصل دوم هم 14 دی 95 شروع شده. تنها شخصیت اصلی به نظرم خوب نقش خودش رو در نیاورده بود که اون هم هرچی گذشت بهتر شد. یه نکته دیگه این که بیشتر از این که احساسات بین کلاری و جیس که در واقع باید محور اصلی داستان باشن رو به تصویر بکشن به عشق الک و مگنس بها دادن به نظر من عشق اون ها خیلی پررنگ تر نشون داده شده .

معرفی بازیگران :

Katherine McNamara (کلاری فیرچالد)

این بازیگر 21 ساله امریکایی در فیلم هایی چون Maze Runner: The Scorch Trials ، Girl vs. Monster، Natural Selection 2015 ، A Sort of Homecoming، Little Savages 2016 ، Happyland ، R.L. Stine's Monsterville: Cabinet of Souls ، Is That a Gun in Your Pocket? ، Tom Sawyer & Huckleberry Finn ، Matchmaker Mary و ... بازی کرده .

Dominic Sherwood ( جیس وایلند)

بازیگر و مدل انگلیسی 26 ساله ، بازیگری که با نقش کریستین ازرا توی فیلم آکادمی خوناشام خودش رو به همه شناسوند ( با اون چشمای دو رنگش - ببخشید نشد خودم رو کنترل کنم!) از فیلم های دیگش میشه به فیلم جدید Billionaire Ransom 2016 اشاره کرد که با Phoebe Tonkin هم بازی بود .

Matthew Daddario (الک لاکوود)

بازیگر 29 ساله امریکایی که در فیلم های Naomi and Ely's No Kiss List ، When the Game Stands Tall(تو این فیلم با بازیگر بیریون وایکینگ ها بازی کرده) ، Delivery Man ، Breathe In 2013 حضور داشته است .

Emeraude Toubia ( ایزابل لاکوود)

بازیگر امریکایی 27 ساله کانادایی تبار

Harry Shum Jr. (مگنس بین)

بازیگر ، خواننده و طراح رقص که در سریال Glee و فیلم هایی چون Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny ، Step Up 2: The Streets ، Revenge of the Green Dragons ، Step Up 3D ، Step Up 3D ، Fire City: End of Days و ... ایفای نقش کرده است .

ویرایش توسط moon.shine : 01-09-2017 در ساعت 16:28

2. Top | #2
    moon.shine آنلاین نیست.
    مدیر انجمن
    93
    66

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    شماره عضویت
    57149
    سپاس ها
    66
    سپاس شده 20 در 17 پست
    از اونجایی که این سریال طرفدار نداره خودم تا جایی که برسم زیرنویس هم براش میزنم توی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] میتونید زیرنویس فصل 2 رو بعد از هر قسمت دریافت کنید .
    کاربر روبرو از پست مفید moon.shine سپاس کرده است . vahidhazard_max (01-10-2017)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)